;
مدل بستن روسری قواره بزرگ و دخترانه شیک مجلسی جدید - پرشین سرا
مدل آرایش دخترانه جدید طبیعی و بسیار جذاب

مدل آرایش دخترانه جدید طبیعی و بسیار جذاب

مدل آرایش دخترانه جدید مدل آرایش دخترانه جدید طبیعی و بسیار جذاب در سایت پرشین سرا . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما بزرگواران قرار گیرد. دختران جوان معمولا دوست دارند چهره …

مدل مانتو دخترانه + شیک ترین و جذاب ترین مدل های مانتو دخترانه امسال را اینجا ببینید

مدل مانتو دخترانه + شیک ترین و جذاب ترین مدل های مانتو دخترانه امسال را اینجا ببینید

مدل مانتو دخترانه مدل مانتو دخترانه + شیک ترین و جذاب ترین مدل های مانتو دخترانه امسال را اینجا ببینید در سایت پرشین سرا . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما بزرگواران …

مدل لباس دخترانه نوجوان مجلسی و اسپرت شیک و مد روز

مدل لباس دخترانه نوجوان مجلسی و اسپرت شیک و مد روز

مدل لباس دخترانه نوجوان مدل لباس دخترانه نوجوان مجلسی و اسپرت شیک و مد روز در سایت پرشین سرا . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما بزرگواران قرار گیرد. انتخاب لباس برای …

مدل بستن روسری

مدل بستن روسری جدید و شیک

مدل بستن روسری قواره بزرگ و دخترانه شیک مجلسی جدید در سایت پرشین سرا . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما بزرگواران قرار گیرد.

مدل بستن روسری جدید و شیک

آموزش بستن شال و روسری به شیوه‌های جدید و به روز می‌تواند استایل شما را شیک و متفاوت کند. شما می‌توانید یک شال یا روسری را به روش‌های مختلفی روی سرتان قرار دهید و هر بار با یاد گرفتن مدل‌های جدید بستن شال تغییراتی اساسی در تیپ و ظاهرتان ایجاد کنید.

مدل بستن روسری جدید و شیک

مدل بستن شال و روسری می‌تواند به سادگی روی استایل و تیپ شما تأثیر بگذارد. درواقع یک روش ساده برای خوش تیپ‌تر به نظر رسیدن شما این است که روسری یا شالتان را زیباتر و به روشی متفاوت روی سر بگذارید.

مدل بستن روسری جدید و شیک

روش بستن روسری عروسکی تو این روش روسری رو سرمون می کنیم و یک سمتش رو حلقه می کنیم دور گردن و گوشه دیگه رو، با کش طرح گل درست می کنیم. بهتره برای این روش از روسری های دو یا سه رنگ استفاده کنیم تا نقش گل خودش رو نشون بده و شلوغ نشه.

مدل بستن روسری جدید و شیک

یکی دیگر از شیوه‌های کاربردی برای بستن روسری‌های بزرگ استفاده از این روش است. برای شروع، روسری را طوری که دو طرف آن کاملاً برابر باشد، روی سر قرار دهید. زیر چانه را با سنجاق ببندید و روسری را روی سرتان مرتب کنید. سپس یک سمت روسری را به سمت پشت گردن و از زیر روسری بپیچید و دوباره به همان سمت قبل بکشید. حال آن را به طرف دیگر روسری گره بزنید و گره را زیر لایه روسری پنهان کنید تا گره مشخص نباشد. این مدل بستن روسری برای زیر چادر بسیار مناسب است.

مدل بستن روسری جدید و شیک

اگر روسری‌تان را با یک مانتوی چین‌دار یا مدل دار استفاده می‌کنید، بهتر است آن را طوری به سر کنید که قسمت جلوی روسری فضای کمتری را اشغال کند و موجب پوشاندن مدل مانتوی شما نشود. برای این کار می‌توانید به سادگی و مثل همیشه روسری را روی سر قرار دهید. سپس به جای این که روسری‌تان را در جلو و زیر چانه گره بزنید، آن را پشت سر گره بزنید. این روش بستن روسری به خصوص برای امسال که مانتوها مدل دار و طرح دار هستند، بسیار مناسب است.

مدل بستن روسری جدید و شیک

یکی دیگر از شیوه‌های بستن روسری به سمت پشت به این گونه است که ابتدا گره روسری را در جلو روسری را می‌بندید، سپس دنباله روسری را در پشت گردن، از زیر بخش پشت روسری گره بزنید تا گره مشخص نباشد.

مدل بستن روسری جدید و شیک

برای بستن روسری به این روش باید روسری را طوری روی سر قرار دهید که یک سمت آن کوتاه‌تر باشد. سپس سمت دیگر روسری را دور گردن بپیچید و به سمت جلو بیاورید. برای این روش بهتر است جلوی روسری را کاملاً جمع کنید و بعد دور گردن بپیچید تا جلوه زیباتری پیدا کند.

مدل بستن روسری جدید و شیک

اگر دوست دارید روسری‌تان به شکل شال و کاملاً متفاوت به سر کنید، این روش حتماً برایتان جذاب خواهد بود. برای بستن روسری به شکل شال نباید روسری را مثل همیشه تا کنید. تنها لازم است لبه روسری را مثل شال چند سانتی‌متر تا کنید و از وسط روی سرتان قرار دهید. سپس دو طرف شال را دور گردن بپیچانید و به هم گره بزنید. برای این سبک روسری بستن می‌توانید به جای گره از سنجاق نیز استفاده کنید.

مدل بستن روسری جدید و شیک

اگر دوست دارید روسری‌تان را شکل توربان و به سر کنید و یک سمت آن را به صورت گل درست کنید، این بخش از آموزش بستن شال و روسری حتماً به دردتان خواهد خورد.

مراحل بستن روسری به این روش بسیار ساده است. برای بستن این روش روسری بهتر است از روسری‌های سایز متوسط یا نسبتاً کوچک استفاده کنید. برای این کار باید روسری را روی سرتان قرار دهید، سپس آن را از پشت به صورت یک طرفه در کنار سرتان گره بزنید. سپس دنباله روسری را روی هم پیچ دهید و به شکل گل دور هم جمع کنید. در نهایت نیز برای سفت شدن آن می‌توانید انتهای روسری را سنجاق کنید تا گل روی روسری ثابت شود.

مدل بستن روسری جدید و شیک

معمولاً در بسیاری از روش‌های مدل بستن شال و روسری، اندازه شال و روسری باید بزرگ باشد. اما در این روش شما می‌توانید با یک روسری سایز متوسط یک استایل خاص برای خودتان طراحی کنید. برای بستن روسری به این روش باید ابتدا روسری را روی سر قرار دهید. سپس یک سمت روسری را به طرف شانه مقابل ببرید و تقریباً رو به پشت شانه وصل کنید. برای این کار می‌توانید از سنجاق ته گرد یا سنجاق قفلی استفاده کنید. سپس طرف دیگر روسری را نیز در سمت دیگر و تقریباً پشت گردن با سنجاق وصل نمایید. در انتها نیز روسری را روی سرتان مرتب کنید و لبه‌های آن را صاف کنید.

مدل بستن روسری جدید و شیک

روش بستن شال به این سبک بسیار راحت است. برای شروع باید شال را طوری روی سرتان قرار دهید که یک سمت آن کوتاه‌تر باشد. سپس قسمت کوتاه‌تر شال را دور بخش بلندتر بپیچانید و به قسمت پشت شانه بیندازید. قسمت بلند شال را نیز در بخش جلو منظم کنید و سپس بخش کوتاه آن را بردارید و در قسمت بالای شانه سنجاق کنید. این سبک بستن شال برای افرادی که دوست دارد طرح شال آن‌ها بیشتر در معرض نمایش قرار بگیرد، بسیار کاربردی است.

مدل بستن روسری جدید و شیک

انتخاب مدل شال و روسری بعلت اینکه نزدیکترین پوشش به صورت شماست اصلی ترین انتخاب در پوشش شما محسوب می شود . انتخاب شال و روسری تنها برای پوشاندن موها اهمیت ندارد بلکه یک اصل مهم در جذابیت و زیبایی شما محسوب می شود پس بهتر است با دانستن نکات اصلی انتخاب شال و روسری با توجه به فرم صورت خود خرید کنید. شال ها و روسری ها در تمام دنیا به عنوان ابزار مد و زیبایی نیز به حساب می آیند و حتی در کشورهای اروپایی که حساسیتی روی حجاب وجود ندارد سرپوش ها به عنوان ابزار زیبایی خانم ها شناخته می شوند

مدل بستن روسری جدید و شیک

ماهنگ کردن رنگ شال یا روسری با مانتو میتواند جلوه ی ظاهری خانم ها را دو چندان کند. برای همین بهتر است ابتدا مانتویی که قصد خرید آن را دارید انتخاب و رنگ آن را بدانید. اگر رنگ مانتوی شما تیره است بهتر است برای انتخاب شال یا روسری از همان رنگ ولی روشن انتخاب کنید. استفاده از رنگ های خیلی متضاد ترکیب بندی خوبی ندارد.

مدل بستن روسری جدید و شیک

روسری های قواره دار و بلند و یا شال های عریض بهترین نوع برای پوشش سر خانم هاست. همچنین دقت داشته باشید که از روسری های ظخیم استفاده می کنید. هوای بهار اصلا قابل پیش بینی نیست پس بهتر است اختیاط را رعایت کنید.

مدل بستن روسری جدید و شیک

بستن روسری مدل لبنانی ظاهری شیک و آراسته و در عین حال با حجاب کامل برای شما به ارمغان می آورد. صرف نظر اینکه پوشش شما چادر یا مانتو است می توانید با بستن روسری مدل لبنانی استایل محجبه شیکی را تجربه کنید. بهترین جنس روسری برای بستن مدل لبنانی روسری کرپ حریر می باشد. این نوع روسری ریزش زیبایی روی سر دارد و به همین دلیل در بین خانم های محجبه بسیار پرطرفدار است. البته تنوع رنگی فوق العاده کرپ حریر نیز در این محبوبیت بی تاثیر نیست. تقریبا با هر طیف رنگی که مد نظرتان باشد شال و روسری کرپ حریر موجود است.

مدل بستن روسری جدید و شیک

گر می خواهید استایل تان را بی نظیر کنید و ضمن حفظ کامل حجاب تان زیبا و جذاب باشید از انواع اکسسوری شال و روسری مانند سوزن روسری لبنانی و یا گیره روسری عربی برای فیکس کردن روسری کرپ تان بهره ببرید. بستن روسری با مدل لبنانی با توجه به فیکسر روسری که استفاده می کنید روش های مختلفی دارد.

مدل بستن روسری جدید و شیک

برای بستن روسری مدل لبنانی می توانید از انواع گیره روسری مجلسی و نگین دار استفاده کنید. انواع سوزن و گیره روسری لبنانی با طرح های ساده و فانتزی را می توانید از بخش اکسسوری های شال و روسری فروشگاه کاشانه تهیه کنید.

مدل بستن روسری جدید و شیک

بهتر است برای مدل‌دار بستن روسری جنس ابریشم خود، قوارهٔ آن را بزرگ انتخاب کنید. روسری ابریشمی خود را روی سر تنظیم کنید. یک طرف آن را بگیرید و به سمت دیگر ببرید و با سنجاق محکم کنید. طرف دیگر روسری را مانند تصویر زیر به پشت سر ببرید. سپس از سمت دیگر روی شانه‌هایتان بیندازید.

مدل بستن روسری جدید و شیک

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام پرشین سرا و لینک مستقیم بلا مانع است.